تبلیغات
نیــــــــلی دانلـــــــود ........... باسلام خدمت دوستان خوش آمدید.............نیــــــــلی دانلـــــــود
توضیحات کوتاه

این کتاب شامل ترانه‌های محسن بوالحسنی‌، مدیر مسئول سایت ادبی «امضا»ست. وی علاوه بر انتشار دو مجموعه‌ی ترانه: اولی سال ٨٢ توسط نشر« دارینوش» تحت عنوان «کجا میشه تو رو ندید» با سرمایه‌گذاری محمدعلی بهمنی و دومی «و آن خط پنجم منم» (پس از دوسال ماندگاری در ارشاد آن زمان) در سال ٨٤ که توسط نشر« لاجورد» منتشر شده است. کتاب ترانه‌‌ای که در کتاب‌خانه‌ی «وازنا» از نظر می‌گذرانید در حقیقت چاپ دوم همین کتاب اخیر است به همراه افزوده هایی که هرگز مجوز تجدید چاپ را دریافت نکرده‌اند.محسن بوالحسنی مجموعه‌ی شعری نیز تحت عنوان «شمس از قونیه با قطار برگشت» را در دست چاپ دارد که از شعرهای سپید وی از سال ٧٨ تا کنون است.
 وی همچنین به‌همراه سینا کمال‌آبادی دو مجموعه‌ از اشعار ریچارد براتیگان (شامل دو مجموعه‌ی 250 و 380 صفحه‌ای هستند که کلیه شعرهای براتیگان را در بر می‌گیرند و در دست چاپ است) و نیز گزینه‌ای از اشعار آن سکستون رابه فارسی برگردانده است.

در ترانه‌های این مجموعه، تلفیقی از زبان و فرهنگ عامه‌ی شهری با تصاویر و نگرش روشن‌فکرانه و فرهنگ به‌اصطلاح متعالی به دست داده شده است و برخی از مؤلفه‌های سبک نئونوآر همچون انزوای راوی ترانه، غریب‌نمایی فضاهای شهری، سیاهی و ماخولیای فضای بیرونی و دورنی راوی و نظایر آن به چشم می‌خورد.


 نظرات () نویسنده: amir saghi چهارشنبه 9 شهریور 1390 - 06:13 ب.ظ

آخرین مطالب

 

نویسندگان

ADS

آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما